Xtrasize

Xtrasize należy do naturalnych suplementów diety przeznaczony dla mężczyzn. Xtrasize zawiera składniki takie jak: aksamitne ziarno, żeń-szeń, epimedium, maca, palma sabałowa, paprotka zwyczajna, lukrecja gładka, pokrzywa zwyczajna, buzdyganek ziemny, kolcorośl lekarski oraz dynia, L-arginina, które zwiększają chłonność i sprawność ciał jamistych w penisie, co w rezultacie powiększa jego długość i obwód oraz poprawia erekcję. Według producenta Xtrasize może powiększyć penisa o 7,5cm na długości oraz w obwodzie o ok. 30 %. Lepsze ukrwienie powoduje również wzrost sprawności seksualnej i zadowolenia z życia intymnego.

Dzięki temu, że Xtrasize zwiększa dopływ krwi do prącia, może to doprowadzić do trwałe rozszerzenie się naczyń krwionośnych w penisie w dłuższym okresie czasu.
Suplement stosuje się rza dziennie po jednej kapsułce po spożytym posiłku i popiciu dużą ilością wody. Xtrasize można również stosować tuż przed stosunkiem (30 minut przed) w celu wzmocnienia erekcji. Producent zaleca, aby kuracja preparatem trwała co najmniej 90 dni. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, co powinno wystarczyć na ok 60 dni. Xtrasize został przebadany pod względem bezpieczeństwa i .nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. Jako, że jest on 100% naturalnym suplementem diety, nie posiada żadnych skutków ubocznych, jednakże nie powinno się go zażywać jeśli jest się uczulonym na jakikolwiek składnik. Osoby chcące wypróbować XtraSize powinni skonsultować się z lekarzem w celu bezpiecznego stosowania.